2 Kasım 2013 Cumartesi

Football Manager 2014 Türkçe Full Tek Link İndir
Rar Sifresi: Yok

Crack: Var

Part Sayısı: 2 Veya Tek link (Toplam boyut 2.88 GB)

Tek Link oyun kategorimizde ki paylaşımlarımıza yeni bir oyunla devam ediyoruz.Menajerlik oyunları arasında en beğenilen oyunlardan olan football manager serisinin son oyunu piyasaya sürüldü. Fm 2014 indirmek isteyenlerde haliyle artmış durumda.Oyunun bu versiyonunda yine Türkçe dil desteği var. Türk oyun severler en çok bu özelliğinden dolayı oyunu tercih etmekteler. Football manager 2014 indirdiğimizde yenilenen birçok özellik olduğunu görüyoruz.Sabırsızlıkla beklenen bu oyunu sitemiz üzerinden full ve tek link indirerek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

FM 2014 kalitesi ile yıllardır menajerlik oyunlarında en üstte kalabilmeyi başaran football manager serisinin yeni oyunu. Oyun Türkçe dil desteğine sahip ve bu da oynanılabilirliği kolay kılıyor. Football Manager, bağımlılık yapan cinsten bir oyundur.

Böylesi bir oyun hakkında daha fazla sözü uzatmak istemiyoruz. Gelgelelim indirmeye. Oyunu uploaded veya turbobit üzerinden ister tek link ister partlı olarak indirebileceksiniz. Oyunu kurulu olarak indireceğiz(unlocked), crack uygulayıp direk oynayacağız. Güvenlik programı bazı dosyaları silebilir, bu yüzden indirdiğiniz rarlı dosyayı silmeyin, kalsın bir kenarda. :)

Not: Oyun Türkçedir kesinlikle durumunuz varsa orijinal almanızı tavsiye ederiz.OS: Windows XP, Vista, 7, 8
Processor: Intel Pentium 4, Intel Core AMD, Athlon. Windows XP: 1.6GHz+, Windows Vista/7/8: 2.2GHz+
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100: 128MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 3 GB available space


-Update ve crack içerisinde indiriyorsunuz.Kurulum & Crack

1-Oyun zaten kurulu, yapacagimiz 3 sey var, directx güncellemek - update - crack

2-Football Manager 2014 klasörüne girin, en üstteki _CommonRedist klasörüne tiklayin directx e tiklayin oradaki programi yükleyin.

3- Update klasörünün içerisindeki tüm dosyalari kopyalayin ve Football Manager 2014 klasörünün içerisine atin. Gelen sorulara

"Kopyala ve degistir" deyin.

4- Crack klasörünün içerisindeki tüm dosyalari kopyalayin ve Football Manager 2014 klasörünün içerisine atin. Gelen sorulara

"Kopyala ve degistir" deyin.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.