2 Kasım 2013 Cumartesi

Battlefield 4 Reloaded Full Tek Link İndir

Rar Sifresi: Yok


Crack: Var

Dosya Türü: Reloaded

Part Sayısı: 5 Veya Tek link (Toplam boyut 23.44 GB)

Açıklama: Bir önceki "Battlefield 4 Deluxe Edition Full Sorunsuz Tek Link İndir" yayınımızdan indireceğiniz oyun kurulu oyundu. Bu yayınımızdan ise oyunun reloaded sürümünü indirip kendiniz kuracaksınız, üstelik update 1 ve crack içinde olacak.

Battlefield serisi kaldığı yerden devam ediyor!
Yılın en çok beklenen savaş oyunlarından biri olan Battlefield 4, Battlefield 3 den 6 yıl sonrasında yani 2020 de geçiyor.Karakterimiz Recker, Amerikan özel ekibinden ekibimizin adı Tombstone. Bu ekiple birlikte birbirinden zorlu yapacağımız görevler bizleri bekliyor.

Oyun grafik kalitesi olarak bu alanda Call of Duty serisi ile yarışan en önemli seri diyebiliriz. Hatta bazılarına göre Call of Duty , battlefield serisi ile yarış halinde. Battlefield 4 ile birlikte üstün grafik ve oynanış deneyimi yaşayacağız! Hoparlörlerinizi sonlayın! Ses kalitesi ve enerjisi çok gerçekçi, adeta kendinizi oyunun içerisinde hissedeceksiniz.

Böylesi bir oyun hakkında daha fazla sözü uzatmak istemiyoruz. Gelgelelim indirmeye. Oyunu FastSonic veya turbobit üzerinden ister tek link ister partlı olarak indirebileceksiniz. Boyut biraz fazla evet ama değecektir. Blackbox versiyonunu başka bir yayınımızda sunabiliriz ama tavsiyemiz oyunun bu hali. Oyunu kurulu olarak indireceğiz(unlocked), crack uygulayıp direk oynayacağız. Güvenlik programı bazı dosyaları silebilir, bu yüzden indirdiğiniz rarlı dosyayı silmeyin, kalsın bir kenarda. :)

Partlar 5 gb halindedir. Uploaded 5 GB'a izin vermediği için maalesef onu sunamadık.


En Düşük Sistem Gereksinimleri:
İşletim: Windows Vista SP2 32-bit
Processor (AMD): Athlon X2 2.8 GHz
Processor (Intel): Core 2 Duo 2.4 GHz
RAM: 4 GB
Hard Drive: 30 GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon HD 3870
Graphics card (NVIDIA): Nvidia GeForce 8800 GT
Ekran kartı: 512 MB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim: Windows 8 64-bit
Processor (AMD): Six-core CPU
Processor (Intel): Quad-core CPU
RAM: 8 GB
Hard Drive: 30 GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon HD 7870
Graphics card (Nvidia): NVIDIA GeForce GTX 660
Ekran kartı: 3 GB

Battlefield 4 Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan ".iso" dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım - Sanal Cd'nize çift tıklayın sonra sol altta bulunan install butonuna tıklayın. Sizden Yerel disk d ye klasör oluşturmak için izin isteyecek. Evet dedikten sonra kurulum başlayacak.

Sizden kurulumun belirli yerlerinde CD2 ve CD3 ü isteyecek. CD2 yi istedi farz edelim. CD2 iso dosyasını açın sonra tekrar kuruluma gelin ve çıkan uyarıya ok deyin. Otomatik olarak CD2 yi görecek ve kurulum devam edecek. CD3 ü istediğin de de aynı işlemi yapıyoruz.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani "D:\Games\Battlefield 4" konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

Yorum Gönder


Yorum Kuralları

1) lütfen aynı yorumu 2-3 kez göndermeyin.

2) Küfür veya argo, spam içeren ve konuyla alakası olmayan yorum barındırılmaz, silinir.

3) Yorumlarınızı düzgün bir türkçeyle yazınız

4) Youtube ve hizliresim.com haricinde yorumiçi link veren yorumlar barındırılamaz, silinir.

5) Gmail hesabınız yoksa Anonimi seçerek yorum yazabilirsiniz

6) Yazdığınız yoruma cevap yazıldığında haberdar olmak için yorum formunun sağ alt köşesinde bulunan Beni bilgilendir kutusuna tıklayarak cevap yazıldığı an haber alabilirsiniz.

7/24 Burdayım çekinmeyin yorum yazın.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.